רגע לפני שעולים על המסלול ליציאה מהחובות

בעיית חובות היא התמודדות שעלולה להיות קשה נפשית. כדי להצליח לצאת מהחובות ולהתחיל דף חדש חשוב להתחיל את התהליך עם מישהו שהולך איתך את הדרך ושאפשר לסמוך עליו. לכן, הדבר החשוב ביותר כדי להצליח להיפטר מהחובות אחת ולתמיד הוא שיהיה לך אמון בעורך הדין. בסופו של דבר, הוא זה שאמור לייעץ לך כיצד לפעול והוא בעל המקצוע ובעל הניסיון בעולם משפטי שאתם עוד לא מכירים.

בגלל חשיבות הבחירה באיש המקצוע הנכון, העמדנו רשימת עורכי דין אשר עברו מיון ראשוני ע"י צוות העמותה, כדי לוודא שהם בעלי נסיון מתאים בייצוג חייבים ואתם יכולים להיות בטוחים שיעשו כל מה שהם יכולים כדי לעזור לך לפתוח דף חדש. כל עורכי הדין ברשימה חתמו על אמנת דף חדש, במסגרתה הם מתחייבים לתת שירות מעולה אשר הלקוח הוא המרכז והמטרה היא שהלקוח לא יחזור למעגל החובות לעולם! עורכי הדין ישתדלו לפרוס את שכה"ט לתשלומים אם צריך, וגם ידעו להמליץ לכם על שירות משפטי בחינם, אם אתם זכאים לכך.

כאשר תצרו איתנו קשר, אנו נשאל כמה שאלות כדי ללמוד על המצב שלכם שנוכל להתאים לכם עו"ד. לכן כדאי להיות מוכנים עם התשובות בנוגע לגובה החובות שלכם ולהיקף ההכנסה לבית.

נמליץ לכם להגיע לפגישת ייעוץ שבה תקבלו המלצה על הפתרון המשפטי המתאים עבורכם, ואם יהיה צורך בליווי ארוך יותר בתהליך, תקבלו גם הצעה להמשך הטיפול. חשוב מאוד לסכם על היקף היייצוג לפני שמתחילים בטיפול. חשוב לא פחות לסכם רק על הייצוג שאתם באמת צריכים, ולא לצרוך שירותים משפטיים "מיותרים".

 

אנחנו מאחלים לכם הצלחה רבה בדרך שבה תבחרו, מקווים שתצליחו לפתור בהקדם את בעיית החובות אליה נקלעתם, ושתזכו לפתוח איתנו דף חדש, ללא חובות.

 

דילוג לתוכן