aboutus

מי אנחנו?

דף חדש – ללא חובות (ע.ר.) הוא ארגון, שמטרתו לשים קץ לחובות של משפחות בישראל ולסייע להן למצוא את הדרך לצאת מהם, בעזרת ליווי משפטי-שיקומי.

ידע הוא כח. לכן, המטרה הראשונה שלנו היא לתת לבעלי החוב מידע רלוונטי, בשפה פשוטה וברורה, מידע שיאפשר להם לקבל החלטות נכונות ולהתנהל נכון מול החובות. הרצאות שונות לקהל הרחב ולאנשי מקצוע ופרסומים באינטרנט וברשתות החברתיות יובילו להבנה נכונה של המציאות הכלכלית והמשפטית, להכרה של האפשרויות הקיימות ולאפשר צמצום משמעותי של עוגמת הנפש הכרוכה בד"כ בהסתבכות כלכלית.

בנוסף, "דף חדש" הקימה קהילה כלל ארצית של עורכי דין שיקומיים, המחוייבים לאמנת דף חדש ולמחירון דף חדש. קהילה זו יודעת לתת מענה רחב יותר מהטיפול המשפטי עצמו ובמקרה הצורך להפנות את החייב לגורמי סיוע נוספים. העמותה פועלת בשיתוף עם ארגונים נוספים המלווים משפחות במצוקה כלכלית, כדי לסייע בקידום פתרונות יעילים וזולים, שיסייעו להצלחת תהליך הליווי הכלכלי שמקבלת המשפחה.

ארגון "דף חדש" פועל גם בזירה הציבורית, כדי לצמצם את היקף האשראי הצרכני בישראל, לקדם פתרונות יצירתיים שיאפשרו יציאה מהירה מחובות וכדי לייצג את עניינם של ציבור החייבים בישראל מול גורמי הממשל והחברה האזרחית בישראל. את פעילות העמותה מובילים פעילים חברתיים  בהובלת עו"ד תומר רבינוביץ', פעיל חברתי ובעל נסיון רב שנים בייצוג בהליכי חדלות פרעון.

הוועד המנהל

שמואל מאוטנר - יו"ר הוועד המנהל

בנקאי בדימוס, מילא תפקידים בכירים בבנה"פ. כיום מלווה עסקים חברתיים ועמותות כמנטור ויועץ פיננסי. חבר גם בוועד המנהל של כפר הנוער קדמה.

אפרת לופו-מוסקוביץ'
עו"ד אפרת לופו מוסקוביץ'

עורכת דין חברתית ואמא לשלושה. עוסקת בייצוג חייבים בהליכי חדלות פרעון וכן מייצגת נפגעות עבירות מין מטעם הסיוע המשפטי של משרד המשפטים. מלווה את דף חדש מימיה הראשונים, בתפקיד מנהלת פעילות, תוכן וקהילה וכיום בוועד המנהל. שימשה בתפקידים משפטיים בארגונים חברתיים שונים ומאמינה בעריכת דין ככלי לשינוי חברתי בתחומים שונים.

גילי פנחסי
גילי פנחסי

חבר הוועד המנהל. יזם ופעיל חברתי, גמלאי משרד הביטחון ובוגר המכללה לביטחון לאומי. משמש חבר וועד מנהל בעמותות שונות. מתנדב בארגון פעמונים, כמלווה משפחות ויועץ תעסוקתי. חתן אות הנשיא למתנדב ושותף לפרס ביטחון ישראל.

רון חריס
פרופ' רון חריס

פרופסור מן המניין ומחזיק הקתדרה למשפט והיסטוריה ע"ש קלמן לובובסקי בפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן באוניברסיטת תל אביב. לשעבר דיקאן הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן באוניברסיטת תל אביב. תחום המחקר המרכזי של פרופ' חריס הוא היסטוריה משפטית וכלכלית של ארגונים עסקיים, ובפרט של התאגיד העסקי.

עדי ניר
עדי ניר

סמנכ"לית שיווק ופיתוח משאבים בעמותת "ילדים בסיכוי" בעלת נסיון בתחום השיווק, פיתוח משאבים ושרות לקוחות במגזר השלישי. מובילה חדשנות שיווקית ופורצת דרך בתחומה יועצת לאסטרטגיה שיווקית למיזמים עסקיים שונים, מנטורית ומלווה יזמים.

מוניקה אברבוך
מוניקה אברבוך

פורשת בנק הפועלים, 38 שנות קריירה ניהולית בתפקידים שונים מאמנת בעיקר מנכ"לי עמותות דירקטורית בחברה ציבורית.

צוות העמותה

תומר רבינוביץ'
עו"ד תומר רבינוביץ - מייסד ומנכ"ל
אורנית שלו
אורנית שלו - מנהלת תפעול
רעות אהרן
עו"ד רעות אהרן - ליווי משפטי
ורכזת פרויקט עסקים
טלי ליברמן
טלי ליברמן - רכזת שיקום
וליווי כלכלי
רחל בנזימן
עו"ד רחל בנזימן - קידום מדיניות
ושותפויות
אור אלון
אור אלון - מנהל שיווק ודיגיטל

המועצה המייעצת

יובל אלבשן
פרופ' יובל אלבשן

ראש המועצה המייעצת. דיקן הפקולטה למשפטים ודיקן פיתוח חברתי בקריה האקדמית אונו. ממייסדי עמותת ידיד וסמנכ"ל הארגון בעבר. ממובילי עריכת הדין הקהילתית בישראל.

ורדית דמי-מדר
עו"ד ורדית דמרי מדר

חברת המועצה המייעצת. המנהלת המקצועית של המרכז לחינוך משפטי קליני באוניברסיטה העברית. בעבר מנהלת המחלקה המשפטית של עמותת "ידיד". לקחה חלק במאבקים ציבוריים הנוגעים לדיור ציבורי, ביטחון סוציאלי ועוד.

ג'וזיה רוטנברג
ג'וזיה רוטנברג

חבר המועצה המייעצת. משקיע ויועץ פיננסי ותיק. מנהל Conduit Advisers- חברה לייעוץ פיננסי. שימש אחראי על הפעילות האירופית של Monarch Alternative Capital והיה אחראי להשקעות בהיקף של מיליארדי דולרים. שותף להקמת קרן הלוואות למתמודדים עם חובות בשיתוף "עוגן".

אבי ליכט
עו"ד אבי ליכט

המשנה ליועץ המשפטי לממשלה בעבר וכיום שותף במשרד עורכי הדין מיתר- ליקוורניק ושות'.

אוריאל לדרברג
אוריאל לדרברג

מייסד ארגון פעמונים, ומי ששמש עד לאחרונה כמנכ"ל הארגון. כיום – מנכ"ל המרכז הישראלי לאפוטרופסות.

קריסה כלכלית יכולה להיות הרסנית, מעגלית ולא נגמרת.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם להתמודד.
"דף חדש" הוא ארגון חברתי שמטרתו לשים קץ לחובות של משפחות בישראל, ולסייע לאלו שהסתבכו בחובות לצאת מהם, להשתקם, ולא לחזור אליהם בשנית.
עם מעטפת מקצועית מלאה שתלווה אתכם בתהליך היציאה מהחובות – עו"ד שיקומי, ליווי כלכלי, יעוץ עסקי או תעסוקתי – נלווה את התהליך ונסייע בפתרונות משלימים נוספים, כדי שתוכלו לצאת ממעגל החובות ולפתוח דף חדש.
הלוואות

אל תעשו את זה!

אל תקחו
הלוואה!

אל תגעו
בפנסיה!

אל תמשכנו
את הבית!

אל תחתימו
ערבים!

בואו לראות את שמונת הטיפים שלנו למי שנכנס לחובות

דילוג לתוכן