עו"ד עמית אדר

עמית אדר

עורך דין עמית אדר הנו יוצא משרדים מובילים אשר צבר עם השנים ניסיון רב וייחודי בתחום חדלות הפירעון על כל היבטיו, לרבות הסדרי נושים והבראה, פירוקי חברות ועמותות, פשיטת רגל וכינוסי נכסים מהגדולים והמורכבים במשק הישראלי.

את התמחותו עשה עורך דין עמית אדר אצל סגן נשיא המחוזי ירושלים, השופט משה דרורי, לאחר שסיים את לימודיו המשפטיים בהצטיינות.

למה אני עוסק בתחום החובות:

במציאות העסקית בה אנו חיים כיום, מוצאים עצמם ישראלים רבים, עצמאיים ושכירים, ניצבים אל מול התחייבויות כספיות רבות ומגוונות, כאלו העולות על יכולתם הכלכלית – מה שמכניס אותם למערבולת של לחצים, קשיים והחלטות נחפזות.

הניסיון מלמד, כי לעיתים מזדמנות, בשעה קשה זו, בה אדם נתון בשיא קריסתו הכלכלית, מתבצעות על ידו טעויות כלכליות ומשפטיות קריטיות, כאלה אשר עלולות להסב לו ולבני משפחתו נזקים בלתי הפיכים.

ככלל, טוב יעשה אדם הנתון במצוקה כלכלית אם יפנה למשרד עורכי הדין המתמחה בתחום, אין צורך להמתין לקריסה כלכלית מוחלטת – נכון יותר לפנות ולקבל ייעוץ נכון מבעוד מועד.

לאחר שנים ארוכות בתחום וניהול מאות תיקי פשיטות רגל ופירוק מצדם של בעלי התפקיד (נאמנים/מפרקים), אני סבור כי יש לי את הידע, הכלים, הניסיון וכן את הקשרים כדי לסייע לאנשים שנקלעו לחובות לצאת לדרך חדשה בצורה מיטבית.

בייצוג אנשים הנקלעים לחובות יש סיפוק מיוחד של עשיית שינוי ממשי בחייו של אדם.

עמית אדר
דילוג לתוכן